Ozon Terapi Faydaları, Zararları, Yöntemleri, Fiyatları, Sıklığı, Teknikleri ve Merkezleri

Dr Seda Akkum ile Ozon Terapi Yöntemi

Dr Seda AKKUM  2000 yılından itibaren Ozon ile Tedavi Yöntemlerini Türkiye'de uygulanmaya başladı.

Ozon ile Tedavi dediğimizde aklımıza ilk gelen şey hastalıkların tedavisinde rutin yöntemlere yardımcı olarak tercih edilen ozon terapisi, oksijenin ‌triatomik ve kararsız bir formu olan ozon kullanılarak uygulanır. 

Dr Seda AKKUM ile Ozon Tedavisi ile ilgili daha bilinmeyen bir çok şeyi ilk ağızdan duyacaksınız.

Ozon Tedavisi; Dolaşım Bozuklukları, Kanser, Göz Hastalıkları, Bakteri ve Mantar Enfeksiyonlarında ve daha birçok alanda başarılı bir şekilde merkezimizde uygulanmaktadır. Ayrıca Ozon tedavisi, dokulara ulaşan oksijen miktarının büyük ölçüde arttırılmasını sağlaması sebebiyle tıbbın birçok farklı alanında tercih edilmektedir. Hekimin önerileri doğrultusunda uygulandığı takdirde rutin tıbbi tedavinin sonuçlarına herhangi bir etkisinin bulunmaması bu tedavi yönteminin en büyük artılarından bir tanesidir. 

Sağlığınız, bedeninizin güzelliği(Estetik Duruşu), bakımlı olmak ve daha bir çok şey için ehil ve profesyonellere(Dr. Seda AKKUM) güvenmelisiniz. Güvenilirliğimizin temel nedeni, mutlu onlarca müşterimiz. Bizi, onlar size anlatacaktır.

Dr Seda AKKUM Estetik Merkezi  bilimsel ve teknik üstünlükle Ozon Tedavisi hizmetini vermektedir. Müşterilerimizin konfor ve mutluluğunu hedeflemektedir.

Ozon Terapi ile ilgili Uygulama Alanlarımız