Botoks Uygulaması Faydaları, Zararları, Yöntemleri, Fiyatları, Sıklığı, Teknikleri ve Merkezleri

Dr Seda Akkum ile Botoks Uygulaması

Botoks ile kırışıklık ve deride ki çizgiler geçici süre yok edilir. Botoks tedavisinin etki süresi 4-6 ay civarındadır. Etki süresi kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bu süreyi yaş ve uygulanan bölgenin durumu etkilemektedir. Hamile veya emziren bayanlar dışında hemen hemen herkes botoks işlemi yaptırabilir.

Botoks tedavisi yüz kasları anatomisini iyi bilen tecrübeli ve deneyimli işin ehli kişilerce yapılmalıdır. Çok ince uçlu bir iğne ile kırışıklığa neden olan kasların üzerine yapılır. Ağrılı bir işlem değildir, yalnızca o bölgede hafif bir yanma ve acıma hissedilir. İşlem yapıldıktan sonra botoksun çevre kaslara dağılmaması için, o bölgenin ovuşturulmaması gerekir. Bu yüzden Dr Seda AKKUM ücretsiz bir şekilde sizlere destek vermektedir.

Botoks yapılacak alanları göre;

  • Yüz Estetiğinde Botoks
  • Aşırı Terleme Tedavisinde Botoks vb.... onlarca çeşidi bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi için merkezimizle iletişime geçiniz.

Sağlığınız, bedeninizin güzelliği(Estetik Duruşu), bakımlı olmak ve daha bir çok şey için ehil ve profesyonellere(Dr. Seda AKKUM) güvenmelisiniz. Güvenilirliğimizin temel nedeni, mutlu onlarca müşterimiz. Bizi, onlar size anlatacaktır.

Dr Seda AKKUM Estetik Merkezi  bilimsel ve teknik üstünlükle BOTOKS hizmetini vermektedir. Müşterilerimizin konfor ve mutluluğunu hedeflemektedir.

Botoks ile ilgili Uygulama Alanlarımız